
Чохол протиударний Juggernaut IPHONE 17 PRO ENFRCR Phone Case FDE
7 500 ₴
- Під замовлення
- Код: JG.ENFRCR.IP17PRO-FDE
Відправка з 22 червня 2026Знижка з 1-го замовлення. Напишіть повідомлення, щоб отримати промо-код.
Оригінал із США.
Кольори: коричневий (Flat Dark Earth), зелений (Olive Drab), чорний (Black).
Код товару: JG.ENFRCR.IP17PRO.
Стан: новий.
Американська компанія-виробник Juggernaut рада представити протиударний чохол IPHONE 17 PRO ENFRCR Phone Case.
Розроблений для використання правоохоронними органами та рятувальниками, чохол ENFRCR для iPhone 17 Pro створений для щоденного носіння під час виконання службових обов'язків, швидкого реагування та постійного використання. Його обтічний профіль дозволяє носіння на ремені або в кишені, водночас забезпечуючи надійний захист, коли вашому пристрою потрібно бути напоготові в польових умовах.
Чохол ENFRCR для iPhone 17 Pro має надійну конструкцію з верхнім завантаженням, внутрішню амортизацію Hex.Frame, підняті края екрану та гумову текстуру для впевненого використання під час тривалих змін, активного реагування та складних умов.
Створений спеціально для iPhone 17 Pro, чохол ENFRCR забезпечує низькопрофільний захист, швидкий доступ та довговічність у польових умовах для правоохоронних органів, рятувальників, федеральних агентств та тактичних користувачів.
Особливості:
- Сумісність з iPhone 17 Pro (не сумісний зі звичайним, Plus або Pro Max).
- Гнучке ущільнення роз'єму IP-54.
- Перероблена засувка дверцят для безпечного доступу зверху.
- Внутрішня амортизація Hex.Frame.
- Підняті края екрану для додаткового захисту дисплея.
- Захист від ударів під час тактичного транспортування.
- Тактильні бічні кнопки для зручнішого використання в рукавичках.
- Гумова текстура для покращеної взаємодії.
- Точки кріплення тренчика для додаткової фіксації.
- Сумісність з кріпленнями розміру Medium.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Juggernaut |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Модель телефону | Apple iPhone 16 Pro |
| Особливості | Протиударний, Рифлена текстура, Посилені борти чохла |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Сумісність з | Apple |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 164 мм |
| Глибина | 18 мм |
| Ширина | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель телефона | Apple iPhone 16 Pro |
| Колір | Flat Dark Earth |
- Ціна: 7 500 ₴






